Kredyt konsolidacyjny GETIN Bank

GETIN Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

GETIN Bank
Kredyt konsolidacyjny GETIN Banku przeznaczony jest dla każdego kto skończył 18 lat i ma zdolność i wiarygodność kredytową. Poniższy kredyt udzielany jest na spłatę zobowiązań kredytowych - bez ograniczenia ich liczby, takich jak np. kredyt gotówkowych, odnawialnych czy zadłużeń na kartach kredytowych udzielonych w PLN. Konsolidując swoje kredyty możesz również ubiegać się o dodatkowe pieniądze na dowolne cele.
Najważniejsze parametry GETIN Bank:
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 200000 PLN
Waluty kredytu:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: od 8.95 %
Maksymalny okres kredytowania: 10 lat
Prowizja: % 0%
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: % ----
Ubezpieczenie:
Promocyjna prowizja 0% ma zastosowanie tylko do kwoty zobowiązań konsolidowanych z innych banków. Od pozostałej części kredytu naliczana jest prowizja w standardowej wysokości.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 41 486,83 zł, oprocentowanie stałe 8,95%, całkowity koszt kredytu 16 086,83 zł (w tym: prowizja 2297,65 zł, odsetki 10 012,23 zł, koszt ubezpieczenia 3776,95 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 538,79 zł.
Kalkulacja na dn. 16.12.2016r.
Dodaj własną opinię o GETIN Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Moi
Getin Bank ma w swojej ofercie m.in. kredyt konsolidacyjny. Przeglądając ofertę wielu banków stwierdzam, że Getin Bank ma naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę kredytową. Minusem może być fakt, że żeby móc starać się o otrzymanie tego kredytu trzeba znaleźć albo 3 poręczycieli albo posiadać ubezpieczenie na życie. Plusów natomiast jest więcej: dość długi okres kredytowania, możliwa kwota kredytu to aż 50 000 złotych.
Autor: Grażyna
Starałam się o połączenie 2 kredytów na łączną kwotę 50.000 złotych. Przedstawiłam odpowiednie zaświadczenia, których ode mnie wymagali. Rokowania były obiecujące, jednak jak ktoś ma wpis do BIKu to może się pożegnać z konsolidacją w tym banku. Odmawiają i słychać tylko następny proszę. Bardzo się rozczarowałam, bo jedna z pracownic dała mi nadzieję, że jest duża szansa na przyznanie kredytu. Muszę szukać dalej, choć tutaj mają świetne warunki to niestety dostać pożyczki nie mogę przez jeden wpis do BIKu, choć zarobki są obiecujące.
Autor: Maksium
Trafiłaś na niekompetentną osobę w tym banku, ale to nie dziwne. Bo w Getin Banku jest bardzo duża rotacja pracowników, którzy nie są zbyt dobrze opłacani i jak to czasami się mówi jaka płaca taka praca. A cierpią na tym klienci, jednak to wina polityki kadrowej tego banku. A co do wpisu do BIKu to jeżeli masz spłacone te zadłużenie, przez które jesteś wpisana do tej informacji kredytowej , możesz starać się o wykreślenie z BIKu. Trwa to czasem długo, bo jakość niechętnie wypisują osoby z tych rejestrów. Czasami banki nie udzielają kredytów osobom, którzy maja historię w BIKu mimo, że było to dawno , a ich zobowiązania są spłacone i zamknięte.
Autor: eustachy
to swietna oferta kredytu konsolidacyjnego Getin Banku. Mam nmniejsżą rate kredytu, a potrzebowałem na spłacenie innych kredytów gotowkowych i karty kredytowej 25 tysięcy złotych. Potrzebowałem dowód osobisty, dokumenty potwierdzające zobowiazanie jak umowa kredytu lub harmonogram spałt zadłużenia kredytowego. Nie potrzebowałem podpisu mojej małżonki, bo do 30 tysiecy nie potrzebna jest zgoda. Wszystko rozłozyłem sobie na maksymalny okres spłaty 8 lat i powoli będę sobie spłacać tylko jeden kredyt z małą rata kredytową. Jestem w pełni zadowolony.
Autor: aga
czy kredyt konsolidacyjny 50000 zl dostanie sie bez zgody maluzonka
Autor: jurek
czy przyznany kredyt musi być ubezpieczony?
Autor: sptunel
Dziś doznałam szoku po wizycie w Getin Banku otóż w lutym 2011r. zaciągnęłam u nich kredyt konsolidacyjny w umowie mam , że kredyt kończę w październiku 2017r niestety wczoraj otrzymałam pismo,że mam do spłacenia 60 rat oczywiście pojechałam od razu do oddziału po wyjaśnieniu gdzie dowiedziałam się że kredyt mam spłacać do 2021r niby wzięłam go na 81 miesięcy ( oczywiście od 2011r cały czas spłacam kredyt) więc pytam skąd jeszcze 60 rat.Pracownicy sprawdzając powiedzieli,że w grudniu 2011r.podpisałam restrukturyzację kredytu więc pytam ich skoro od 2012r spłacam tą restrukturyzację na 81m. to skąd jeszcze te 60 rat skoro powinno być 33.Normalny szok temat nadal będę drążyć w banku bo muszą mi to wyjaśnić.Nie polecam tego banku jedno wielkie oszustwo
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.